Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi wariaccy i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe bezlik wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych momentach defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.